ZadzwońOferta

O FIRMIE

O firmie

Działalność Zakładu Produkcyjno-Handlowego CERPLAST Sp. z o.o. sięga 1996 roku. W początkowym okresie jako ZPH „CERPLAST” s.c., a od 2001 roku jako Zakład Produkcyjno-Handlowy CERPLAST Sp. z o.o.

Niezmiennie od początku działalności firmy jesteśmy obecni na rynku jako dostawca opakowań przemysłowych w tym kontenerów elastycznych – Big Bagworków i kapturów foliowych oraz kartonów tekturowych, a także innych  materiałów opakowaniowych zarówno własnej produkcji jak i innych producentów.

Naszą domeną jest wysoki poziom świadczonych przez nas usług oraz terminowość i elastyczność dostaw towaru. Stałe podnoszenie jakości oferowanych produktów oraz profesjonalna obsługa wszystkich naszych klientów jest dla nas zadaniem priorytetowym w budowaniu marki firmy na rynku i zaufania naszych odbiorców.
Od samego początku, niezmiennie filarem firmy są jej pracownicy. To dzięki ich zaangażowaniu osiągnięta została dotychczasowa, stabilna pozycja firmy na rynku.

 Obecne działania firmy są ukierunkowane na nieustanny rozwój i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2015, wdrożonego w firmie w 2005 roku.

PREZES ZARZĄDU

DYREKTOR NACZELNY

Przemysław Cesarz

CZŁONEK ZARZĄDU

DYREKTOR FINANSOWY

Renata Cesarz

PROKURENT

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Renata Baranowska  

  39-100 Ropczyce,ul. Robotnicza 50
Obecnie działania firmy są ukierunkowane na nieustanny
rozwój i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą
ISO 90012015, wdrożonego w firmie w 2005r.